Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

ORNANTE sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Rolna 43B, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rolna 43B

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie podłoża do druku - ręczne zacieranie struktury brytów

  • dbanie o stan techniczny urządzeń i porządek stanowiska pracy

  • wycinanie, impregnacja oraz pakowanie zamówień

  • realizacja zadań produkcyjnych zleconych przez przełożonego

  • kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • zdolności manualno – technicznych

  • doświadczenia budowlanego/w pracach wykończeniowych ( malowanie, lakierowanie, tapetowanie, gładzie )

  • samodzielność w działaniu, dokładność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • dobra organizacja pracy, terminowość

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zawartą bezpośrednio z naszą firmą

  • pracę w miłej atmosferze przy tworzeniu innowacyjnego produktu

  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie zawsze na czas, adekwatne do posiadanych umiejętności

  • stanowisko pracy wyposażone w niezbędne narzędzia

Firma Ornante powstała, by dać Ci możliwość puszczenia wodzy fantazji i wykreowania niepowtarzalnego wnętrza. Tworzone przez nas freski czerpią z klasycznego malarstwa, ujmując je w nowoczesną formę. Unikalna struktura tynku wspaniale dopełnia twórczy wyraz fresku, dodając mu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki oferowanej, objętej prawem patentowym technologii, możemy ręcznie wyprodukować dla Ciebie dowolny fresk. Wyjątkowość tego produktu pozwala na uzewnętrznienie każdego skrycie chowanego pomysłu, bez ograniczeń do wzorców narzucanych masową produkcją. Każdy metr rękodzieła jest gwarancją wysokiej jakości i pasji, by pozwolić ścianom mówić same za siebie.

Przewiń do profilu firmy