Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Power Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie ze standardami,

  • montaż, malowanie i kontrola jakości rdzeni magnetycznych,

  • przygotowanie wyrobów do kolejnego etapu Produkcji,

  • przenoszenie elementów o wadze do 30 kg,

  • wykonywanie prostych prac manualnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym

  • sumienność i chęć do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • Dodatkowy atut: uprawnienia do obsługi wózków widłowych, uprawnienia do obsługi suwnic, doświadczenie w pracy w produkcji

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe miesięczne od 3 250,00 brutto

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość doskonalenia umiejętności i podnoszenia własnych kwalifikacji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełny etat

  • możliwość długotrwałego zatrudnienia

  • dobre warunki pracy

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma branży elektrotechnicznej poszukuje kandydatów na stanowisko: