Pracownik Produkcji

  • Zimna Wódka (pow. strzelecki), Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, opolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-01
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2018-07-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in.: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysle , Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze.

    Pasja w działaniu, zaangażowanie pracowników na całym świecie są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii. Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na przyszłe potrzeby naszych klientów.

    Jako IFA Group prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensleben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

    W IFA Powertrain Polska produkujemy półosie dla grupy Daimler.

    Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle (okolice), Strzelce Opolskie (okolice), Zimna Wódka (pow. strzelecki)

    Rozwijaj z nami automotive!

    Oferujemy:

    • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
    • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych – rozwój ludzi jest dla nas priorytetem
    • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

    Od kandydatów oczekujemy:

    • gotowości do pracy zmianowej
    • dobrej dyscypliny pracy oraz orientacji na jakość wykonywanych zadań
    • nastawienia na pracę zespołową,
    • dynamizmu w działaniu, operatywności i zaangażowania
    • otwartości na nowe wyzwania i wysokiej motywacji do pracy

    Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

    • ładowanie części do maszyn
    • przeprowadzanie kontroli wizualnej i kontrola zachowania wymiarów za pomocą urządzeń pomiarowych
    • odrzucanie części wadliwych
    • pakowania detali w odpowiednie palety
    • zapewnieniem porządku i czystości
    • ścisłej współpracy z zespołem produkcyjnym: operatorami CNC, liderami, a także z działem jakości i utrzymania ruchu

    CV proszę przesłać klikając w przycisk aplikowania podając w tytule wiadomości: Pracownik Produkcji.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez IFA Powertrain Polska Sp. z o.o. (Europejska 8, 47-143 Zimna Wódka) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    Informujemy, że Administratorem danych jest IFA Powertrain Polska z siedzibą w Zimnej Wódce przy ul. Europejskiej 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.