Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

LAVORO DUE Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • proste czynności produkcyjne

  • ocena jakościowa towaru

  • pakowanie towaru

Nasze wymagania

  • zaangażowania w powierzone zadania

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym

  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

  • z uwagi na charakter pracy mile widziane również Panie

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

LAVORO DUE Sp. z o.o.

Lavoro Due Sp. z o.o. (cert. nr 12929).

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV.

Do aplikacji należy dołączyć wypełnioną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych, oraz zgodę na przetwarzanie tych danych. Klauzulę można pobrać na naszej stronie internetowej www.lavoro.com.pl