Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier - Kierowca kat. C

OKNAR KĘPNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

OKNAR KĘPNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Świba 78

Kępno

Firma OKNAR Kępno Sp. z o. o. zatrudni pracownika na stanowisko

OCZEKIWANIA:

  • prawo jazdy kat. C,
  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C,
  • mile widziane doświadczenie w pracach na stanowisku magazyniera (produkcja drzwi i okien),
  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne oraz pozwolenia na przewóz ludzi i rzeczy,
  • karta kierowcy oraz aktualne świadectwo kwalifikacji,
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy,
  • uczciwość i chęć do pracy.

WARUNKI PRACY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • praca w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie,
  • benefity oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach i szkoleniach,
  • pokrycie kosztów dojazdu do pracy pow. 30 km

OBOWIĄZKI

  • przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem w ruchu krajowym i międzynarodowym,
  • pakowanie okien na stojaki i ich streczowanie,
  • czynności magazynowe związane z rozładunkiem i załadunkiem pojazdów wózkiem widłowym,
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów,
  • dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań,
  • odpowiedzialność za powierzone mienie.

  • STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA
  • SZKOLENIA PRACOWNIKÓW
  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA
  • MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE I MOTYWACYJNY SYSTEM PREMIOWY
  • PRZYJAZNE ŚRODOWISKO PRACY
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę OKNAR Kępno Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Ogłoszenie archiwalne