Oferta pracy

Pracownik Produkcji

AK Spółka z o.o.O firmie

AK Spółka z o.o.

Kolejowa 179

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości wyrobu – ocena wizualna,

  • liczenie, sortowanie i pakowanie wyrobu gotowego,

  • produkcja i montaż elementów z tworzyw sztucznych.

Nasze wymagania

  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym,

  • posiadasz zdolności manualne,

  • jesteś osobą dokładną, rzetelną, sumienną,

  • lubisz pracować w zespole,

  • sumiennie wykonujesz powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie w wysokości 2900 brutto + premia 800 złotych brutto miesięcznie

  • pracę w III zmianowym systemie pracy (6-14, 14-22, 22-6) czterobrygadowym

  • dojazd pracowniczy z Kościana

  • dogodny dojazd z Poznania autobusem MPK nr 80 oraz 704

  • pracę w stabilnej firmie o wysokim poziomie rozwoju technicznego

  • pozytywną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • Benefity

  • program rekomendacji pracowników

  • autobus pracowniczy z Kościana

AK Spółka z o. o. to firma produkcyjna z 30-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Nasze produkty z branży AGD, kolejowej, automotive, elektrotechnicznej oraz meblowej trafiają na rynki krajowe jak i zagraniczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.ak.com.pl

Przewiń do profilu firmy