Oferta pracy

Pracownik Produkcji – Konfekcja etykiet

SKK S.A.

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14-22
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

SKK S.A.

Gromadzka 54A

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcyjnym

  • Wysoka dbałość oraz odpowiedzialność za jakość konfekcjonowania

  • Umiejętność pracy na wszystkich maszynach służących do konfekcji etykiet

  • Wykonywanie przeglądów maszyny zgodnie z harmonogramem oraz rejestracja w paszporcie maszyn

  • Zlecanie do zamówienia wszystkich komponentów niezbędnych do konfekcji

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji i pomoc merytoryczna w bieżącej pracy zespołu

  • Współpraca z zespołem produkcji w zakresie sprawnej obsługi całego procesu produkcji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcji

  • Gotowość do pracy 2-zmianowej: 6-14, 14-22

  • Umiejętności manualne niezbędne do obsługi maszyny

  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów Ms Office

  • Dokładność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Znakomitą atmosferę pracy

  • Rynkowe wynagrodzenie i umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

  • Możliwość uczestnictwa w kursie j. angielskiego organizowanego w firmie SKK S.A.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

SKK S.A.

Zajrzyj na naszą stronę: https://www.skk.com.pl/o-skk/

Przewiń do profilu firmy