Oferta pracy

Pracownik produkcji - Konfekcjoner materiałów ściernych

SIA ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.

Prosta 21

Łozienica (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa maszyn do produkcji materiałów ściernych - nauczymy Cię krok po kroku w jaki sposób zamawiać materiał potrzebny do produkcji, jak założyć go na maszynę, jak dobrać i ustawić odpowiednie parametry, a następnie na czym polega obsługa danej maszyny i na co zwracać szczególną uwagę.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w firmie produkcyjnej

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • Umowa zlecenie

  • Możliwość rozwoju - podwyżki związane ze wzrostem umiejętności, finansowane przez firmę szkolenia na wózki widłowe i suwnice

  • Pracę w bezpiecznych warunkach - zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków pracy jest naszym priorytetem

  • Firmowe benefity

  • Szybki proces rekrutacji

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia i pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się konfekcjonowaniem wysokiej jakości materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój - sia Abrasives - grupa Bosch.

Przewiń do profilu firmy