Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji - Konfekcjoner materiałów ściernych

SIA ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia za wyniki

SIA ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.

Prosta 21

Łozienica (pow. goleniowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcji
  • Przygotowanie materiałów do produkcji
  • Pakowanie wyrobów gotowych
  • Obsługa urządzeń związanych z procesem produkcji
  • Nauczymy Cię krok po kroku w jaki sposób wykonywać wszystkie czynności, jak posługiwać się dokumentacją związaną z produkcją, na co zwracać szczególną uwagę.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Premię miesięczną do 15%
  • Finansowane przez firmę szkolenia na wózki widłowe i suwnice
  • Pracę w bezpiecznych warunkach - zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków pracy jest naszym priorytetem
  • Benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie UNUM, karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia oraz aby pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się konfekcjonowaniem wysokiej jakości materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój - sia Abrasives - grupa Bosch.

Pracownik produkcji - Konfekcjoner materiałów ściernych, Prosta 21, Łozienica (pow. goleniowski)