Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji - konfekcjonowanie

Biofarm

  • Wałbrzyska 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Biofarm

Wałbrzyska 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii konfekcyjnej i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego

  • wypełnianie dokumentacji

  • przestrzeganie procedur i standardów obowiązujących w produkcji farmaceutycznej

  • zachowanie wysokich standardów jakościowych i efektywnościowych

  • dbanie o odpowiedni stan urządzeń i powierzonych narzędzi pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie (mile widziane średnie techniczne)

  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym przy procesie pakowania/ konfekcjonowania

  • dyspozycyjność związaną ze zmianowym systemem pracy - praca w systemie 3-zmianowym

  • precyzja, systematyczność

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja swojej pracy

  • aktualna książeczka sanepidu

To oferujemy

  • nowoczesny park maszynowy

  • współpraca w zgranym zespole

  • wsparcie ze strony współpracowników i przełożonych

  • praca w systemie 3 zmianowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system nagród kwartalnych

  • umowa o pracę – brak okresu próbnego

  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, raz w roku karty podarunkowe, możliwość dodatkowego zakupienia karty Multi Sport oraz ubezpieczenia grupowego, dostęp do platformy grywalizacyjno-społecznościowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci