Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Kontroler Jakości

Reiner Polska Sp. z o.o.O firmie

2 5004 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Akacjowa 19
    Błonie (pow. średzki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Reiner Polska Sp. z o.o.

Akacjowa 19

Błonie (pow. średzki)

Firma Reiner została założona w 1928 roku i posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji części do samochodów. Posiadamy zakład produkcyjny w miejscowości Błonie koło Wrocławia. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która stawia na automatyzację i jakość swoich wyrobów. Nasze wyroby można znaleźć we wszystkich markach samochodów takich jak BMW, MERCEDES, OPEL, VOLVO, KIA, SUZUKI itp. Idealne miejsce pracy dla osób poszukujących stabilizacji na wiele lat.

Lokalizacja: ul. Akacjowa 19, Błonie k. Wrocławia

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn,
  • Pakowanie,
  • Kontrola jakości,
  • Montaż,

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie do pracy.
  • Samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dobrej pozycji na rynku.
  • Umowę na czas nieokreślony.
  • Stabilną pracę na wiele lat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne