Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji - Kontroler Jakości

Exact Systems Sp. z o.o.

12 10013 000 brutto / mies.
  • Meppel, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • oczyszczanie części samochodowych przed lakierowaniem,

  • lakierowanie elementów karoserii,

  • kontrola jakości powłok lakierowanych.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód – mile widziane.

To oferujemy

  • współpraca na podstawie umowy holenderskiej,

  • stawka 17,01€ brutto/h, wynagrodzenie wypłacane w cyklu miesięcznym,

  • zapewnione bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • 8% premia urlopowa (wypłacana w cyklu miesięcznym do każdego wynagrodzenia),

  • 2,25 płatnego dnia urlopu miesięcznie = 27 płatnych dni urlopu rocznie,

  • zwrot kosztów za dojazd na miejscu (0,19€/km).

  • Benefity

  • mieszkanie służbowe

Aktualnie w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji / Kontroler Jakości.

Lokalizacja: Holandia, Meppel

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy