AWG Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji- Kontroler jakości

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Małkinia Górna (pow. ostrowski)

    Małkinia Górna (pow. ostrowski), mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie kontrolować badania wyrobów gotowych, półproduktów i niektórych surowców w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami klienta oraz systemami zarządzania.

Nasze wymagania

  • Nie posiadasz doświadczenia?

  • Nie martw się - Wszystkiego Cię nauczymy od podstaw!

  • Wymagamy jedynie chęci, motywacji do pracy oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • Pracę od maja.

  • Umowa o pracę na czas określony (pół roku z możliwością przedłużenia współpracy)

  • System czterozmianowy.

  • Szkolenia w pełni przygotowujące Cię do pracy.

  • Transport pracowniczy z Ostrowi Mazowieckiej i Małkini.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy