Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Kontroler jakości

BGINDUSTRY sp. z o.o.O firmie

  • 3 Maja 89
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

BGINDUSTRY sp. z o.o.

3 Maja 89

Zabrze

BGINDUSTRY Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji nowoczesnych rur preizolowanych, które są elementami systemów do celów grzewczych. Działalność produkcyjna Spółki prowadzona jest w jednym zakładzie produkcyjnym w Zabrzu.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn
  •  pakowanie
  •  prace przygotowawcze
  •  kontrola jakości naszych produktów oraz produktów od dostawców
  • wypełnianie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • dokładność w realizacji zadań
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność  pracy w zespole
  • angielski mile widziany - ale nie wymagany

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą BGINdustry
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie,
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • dla najlepszych oferujemy szkolenie z zakresu obsługi suwnic, żurawi i wózka widłowego – szkolenie będzie potwierdzone certyfikatem z Urzędu Dozoru Technicznego

Ogłoszenie archiwalne