Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

EKO-OKNA S.A.O firmie

  • Kornice (pow. raciborski)
    Kornice (pow. raciborski), śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz wykonywać określone czynności produkcyjne tj. cięcie, obróbka i składanie elementów, okuwanie, frezowanie czy prace montażowe.
  • Będziesz obsługiwać narzędzia/maszyny niezbędne na danym stanowisku.
  • Zadbasz o jakość dostarczanych przez Ciebie elementów i ich zgodność ze specyfikacją zamówienia.

Nasze wymagania

  • Kiedy coś robisz, to dokładnie, od A do Z.
  • Nie boisz się pracy fizycznej i konieczności sprostania wysokim oczekiwaniom jakościowym.
  • Jesteś dyspozycyjny/a do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Jeśli posiadasz już podobne doświadczenia zawodowe, masz u nas dodatkowego plusa!

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Premie miesięczne i świąteczne,
  • Umowę o pracę,
  • Pracowniczy program emerytalny,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Stołówkę pracowniczą,
  • Rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów,
  • Benefity dla rodziców (wyprawka dla noworodka, paczki mikołajkowe dla dzieci, firmowe becikowe)
  • Bezpłatny dojazd do/z pracy (autobusy firmowe m.in. z Radlina, Pszowa, Rybnika, Rydułtów, Raciborza, Głubczyc, Wodzisława Śląskiego, Rud, Kuźni Raciborskiej, Żor, Kędzierzyna-Koźla, Głogówka, Jastrzębia Zdroju, Bierawy, Pilszcza, Branic, Olzy, Dziergowic, Grabówki, Łanie)

Szukasz dobrej pracy na jasnych warunkach w stabilnej firmie? Wybierz pracodawcę, który jest liderem w branży i docenia swoich pracowników. Atrakcyjne wynagrodzenie, zorganizowany dojazd do zakładu, szereg bonusów dla zatrudnionych u nas osób i ich rodzin, nowoczesny park maszynowy oraz przyjazna, pełna wsparcia atmosfera to elementy szczególnie cenione przez naszych pracowników. Przekonaj się sam – dołącz do Eko-Okna!

Pracownik produkcji, Kornice (pow. raciborski)