Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

JAMES WINDOWS SP. Z O.O.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00 - 15:15
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • James Windows Sp.zo.o. - producent stolarki i rolet zewnętrznych szuka osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Nasze wymagania

  • punktualność i motywacja do podjęcia długofalowego zatrudnienia

  • dobra sprawność fizyczna

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze oraz uprawnienia na wózek widłowy / suwnicę

To oferujemy

  • pracę w poniedziałek-piątek w godzinach 7.00-15.15

  • przejrzysty system premiowy

  • dofinansowanie karty sportowej MULTISPORT,

  • darmowy kurs języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.