Oferta pracy

Pracownik produkcji

AstorO firmie

Rekrutacja zdalna

Astor

Leśna 2

Kowalewo (pow. nakielski)

Jesteśmy producentem mebli łazienkowych.
Posiadamy 20-letnie doświadczenie.
Nasze meble to ciekawy design, wysoka jakość i innowacyjna technologia.
Nasze produkty trafiają na rynek Polski oraz całej Europy.
Nasze wartości to profesjonalizm, pasja, kreatywność i perfekcja.

W związku z aktualnie prowadzonym procesem rekrutacyjnym poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Kowalewo k/Szubina

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn CNC,
  • dostarczanie materiału,
  • czuwanie nad prawidłową pracą maszyny,
  • odbieranie gotowych detali i ich kontrola jakościowa.

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność,
  • chęć rozwoju.

Korzyści z zatrudnienia w firmie ASTOR:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany w godzinach od 6.00 do 14.00 oraz od 14.30 do 22.30,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (np. zdobycia uprawnień do obsługi wózków widłowych, kurs obsługi maszyny cnc),
  • dobre warunki pracy,
  • możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość otrzymania dodatkowej premii kwartalnej,
  • bony lub karty płatnicze przyznawane na święta,
  • wsparcie ze strony doświadczonych kolegów.

Chętnych, prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez „ASTOR” Marek Plewa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).”

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę „ASTOR” Marek Plewa.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy