Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów produkcyjnych,

  • produkcja wyrobów zgodnie z przygotowanymi dokumentami technicznymi i jakościowymi,

  • kontrola jakości wyrobu – ocena wizualna,

  • liczenie, sortowanie i pakowanie wyrobu gotowego,

  • przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym (godz.: 5:50-13:50 i 14:20-22:20),

  • umiejętności manualne,

  • zaangażowanie oraz chęć nauki,

  • staranność w wykonywaniu pracy i samodyscyplina.

To oferujemy

  • szkolenie przygotowujące do pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju osobistego,

  • możliwość dodatkowego zarobku w soboty oraz w godzinach nadliczbowych,

  • pakiet opieki medycznej i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach,

  • ubezpieczenie grupowe finansowane w całości przez Pracodawcę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie