Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Konsorcjum Stali SAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii cięcia blach

  • pakowanie wyrobów

  • obsługa urządzeń transportu bliskiego, mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic oraz wózków widłowych

Nasze wymagania

  • umowę o pracę - składki odprowadzane od całości otrzymywanego wynagrodzenia

  • szkolenia do wykonywanej pracy

  • skierowania na kurs obsługi suwnic i wózka widłowego

  • posiłki regeneracyjne w okresie od 01 listopada do 31 marca

  • dofinansowania urlopowe

  • dodatki świąteczne

  • niskooprocentowane pożyczki z ZFŚS

To oferujemy

  • Wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o uregulowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę - składki odprowadzane od całości otrzymywanego wynagrodzenia;

  • Szkolenia do wykonywanej pracy;

  • Posiłki regeneracyjne w okresie od 01 listopada do 31 marca;

  • Dofinansowania urlopowe;

  • Dodatki świąteczne;

  • Niskooprocentowane pożyczki z ZFŚS.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Konsorcjum Stali SA

Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali oraz Zakład Konstrukcji Stalowych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.