Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

PilkingtonO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Obsługa maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia obsługi wózka widłowego
  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpieczeństwo pracy w nowoczesnym zakładzie
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Ubezpieczenie Grupowe na Życie wraz z opieką medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Nagrody jubileuszowe
  • Dodatek świąteczny i wiele więcej w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dostęp do Kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracowników
  • Szkolenia pracownicze, niezbędne narzędzia oraz odzież roboczą
  • Ekwiwalent za pranie
  • Dostęp do darmowej platformy do nauki języków obcych

Aktualne oferty pracodawcy
OMPS/KRA

Pracownik produkcji, Kraków