Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

"Hean" Fabryka Kosmetyków Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudnimy osobę na stanowisko: Pracownik Produkcji - Przerobowy

  • osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pobór i przygotowanie surowców

  • przygotowanie półfabrykatów zgodnie z dokumentacją technologiczną do następnego etapu produkcji – prasowania lub konfekcjonowania

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe albo średnie lub 2 letnie doświadczenie

  • zręczność, sumienność, uczciwość

  • dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • ciekawą kreatywną pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji

  • miejsce pracy- Ulica Bagrowa Kraków

  • Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej Firmie proszę o wysłanie cv z danymi kontaktowymi. Informuję, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

O nas

Fabryka Kosmetyków HEAN to polski producent kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych. Firma powstała w 1981 roku. Firma HEAN dostarcza kosmetyki makijażowe i pielęgnacyjne do ponad 2000 sklepów kosmetycznych na terenie Polski i od kilkunastu lat utrzymuje się w gronie znaczących udziałowców w polskim rynku kosmetyków kolorowych.

Kraje, do których aktualnie eksportujemy kosmetyki: Arabia Saudyjska, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Irak, Iran, Irlandia, Katar, Kosowo, Łotwa, Mauritius, Mołdawia, Norwegia, Palestyna, Panama, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Słowacja, Słowenia, Sudan, Szwecja, Tunezja, Węgry, Wietnam, Włochy oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Elastyczna polityka produkcyjno – handlowa firmy oraz bogaty asortyment produktów pozwala płynnie dostosować się do zmieniających się tendencji rynkowych i przygotować atrakcyjną ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak i kontrahentów biznesowych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dla sektora B2B w ramach projektów Private Labels na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Jakość i bezpieczeństwo

Fabryka posiada własne laboratorium badawczo – rozwojowe, w którym doświadczeni specjaliści samodzielnie opracowują receptury kosmetyków Hean. Czuwają oni nad ich jakością i bezpieczeństwem. Wszystkie nasze kosmetyki są poddawane testom aplikacyjnym, badaniom dermatologicznym i mikrobiologicznym. Nie testujemy produktów na zwierzętach.

Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo kosmetyków poprzez stosowanie odpowiednich procedur zgodnych z wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania GMP (Good Manufacturing Practice). Zaopatrujemy się tylko u renomowanych dostawców surowców gwarantujących dostawy o ustabilizowanym i zgodnym z naszymi oczekiwaniami wysokim poziomie jakości. Ograniczamy stosowanie substancji alergizujących w naszych recepturach. Wiarygodność produktu i dotrzymywanie obietnic złożonych klientowi to motto w naszej codziennej pracy.