Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

KBH AKORD sp. z o.o.

19,0020,00 brutto / godz.
  • Dymarek 2, Nowa Huta, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Dymarek 2

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:

  • montaż konstrukcji aluminiowych, w szerokim zakresie systemów transportowych,

  • możliwość pracy lub przyuczenia do obsługi maszyn sterowanych numerycznie CNC, ploter itp.

  • możliwość pracy jako kierowca samochodu do 3,5 DMC( sporadycznie)

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,

  • zdolności manualne,

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (nie mniej niż 20 zł/godz. netto)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez KBH Akord SP. Z O.O. z siedzibą w Krakowie (NIP: 6760012851) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz pozostałych obowiązujących w tym zakresie regulacjach prawa krajowego i wspólnotowego. Wyrażam jednocześnie zgodę na kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz na wykorzystanie mojego zgłoszenia w celach przyszłych rekrutacji.

O nas

Solidna firma z wieloletnim doświadczeniem i stabilnej pozycji na rynku, w dziedzinie produkcji i dystrybucji wyrobów z metali nieżelaznych oraz systemów transportowych, poszukuje pracownika na stanowisko: montażysta konstrukcji aluminiowych w oddziale spółki w Krakowie ul. Dymarek 2