Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

DRUKARNIA "GRAFKARTON" sp. z o.o.

23,0025,00 brutto / godz.
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Nad Drwiną 10

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn introligatorskich ; krajarki, trójnoża oraz maszyn sztancujących;

  • Realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z dokumentacją zleceni produkcyjnego;

  • Ustawianie parametrów;

  • Zapewnienie efektywnej pracy obsługi maszyn;

  • Wykonanie regularnie konserwacji maszyn.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą maszyn poligraficznych;

  • Gotowość pracy w systemie 2-zmianowej;

  • Dyspozycyjność, punktualność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra organizacja własnej pracy;

  • Zaangażowanie, inicjatywa, umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane poligraficzne.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w pracy;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system wynagrodzeń;

  • Ubezpieczenie grupowe na życie.

  • Możliwość przyuczenia się oraz rozwoju i zdobycia doświadczenia.

O nas

Drukarnia Grafkarton została założona w 1983 roku w Krakowie .

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości książeczek kartonowych dla dzieci, gier planszowych oraz opakowań.