Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

FUH NANA Wiesław Garbień

3 0103 300 brutto / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Pilotów 23

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w przygotowywaniu materiałów graficznych,

  • pomoc w obsłudze urządzeń do produkcji gadżetów reklamowych,

  • pomoc w obsłudze laserowego plotera grawerująco-tnącego,

  • pomoc w obsłudze lasera Fibrowego,

  • pomoc w obsłudze drukarek cyfrowych, Mimaki, Xerox,

  • inne prace związane z działalnością firmy,

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość środowiska graficznego Corel Draw.

  • umiejętność organizacji pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność, samodzielność,

To oferujemy

  • możliwości rozwoju osobistego,

  • pracę w zgranym zespole,

  • przyjazną atmosferę,

  • satysfakcję z wykonywanej pracy

O nas

NANA jest Agencją Reklamową z własnym parkiem maszynowym.

Świadczymy usługi w zakresie: druku, projektowania graficznego, grawerowania, cięcia, znakowania. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można: gadżety reklamowe, foto gadżety, tabliczki informacyjne, identyfikatory firmowe, pieczątki, trofea, puchary, dyplomy, statuetki.

Sprostamy każdemu, nawet najbardziej niestandardowemu zleceniu, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie boimy się trudnych wyzwań. Jesteśmy otwarci zarówno na klienta detalicznego jak i obsługę firm.

Więcej o nas znajdziesz: https://nana.com.pl/info.html