Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

THESSLA GREEN sp. z o.o.

3 8504 120 brutto / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Pułkownika Stanisława Dąbka 10

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Montaż podzespołów do central wentylacyjnych;

  • Wykonywanie czynności zgodnie z instrukcją ;

  • Proste czynności manualne;

  • Obsługa elektronarzędzi;

  • Praca na dwóch stanowiskach;

  • Praca w systemie jednozmianowym (poniedziałek-piątek, 6:00 – 14:00).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe;

  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wdrożenie na stanowisko pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pakiet socjalny;

  • Zatrudnienie od 01.09.2022 r.

O nas

Jesteśmy największym polskim producentem central wentylacyjnych (rekuperatorów) przeznaczonych do niskoenergetycznych i pasywnych budynków mieszkalnych. Nasze produkty wytwarzamy w dwóch zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Kokotowie (koło Wieliczki) oraz w Krakowie.

Dziś szukamy kandydatów na stanowisko: Monter