Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

MEGAN S.C. ARTUR WOLSKI, DARIUSZ WOLSKI, PAWEŁ SOBOLEWSKI

3 500 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Kazimierza Chałupnika 14

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osób na stanowisko pracownik produkcji. Praca polega na mieszaniu komponentów pokarmów, ich konfekcjonowaniu a następnie dostarczaniu na magazyn znajdujący się na tej samej hali. W przypadku telefonicznego zgłoszenia chęci udziału w rekrutacji proszę o kontakt pod numerem telefonu 695 114 171 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

Nasze wymagania

Wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia. Kandydat powinien być w dobrej formie fizycznej gdyż praca wymaga przenoszeniu oraz wsypywaniu komponentów we workach do mieszalników. Oczekujemy solidności i poważnego podejścia do pracy, wszystkiego uczymy na miejscu,

Praca wymaga siły fizycznej.

To oferujemy

Oferujemy:

Praca odbywa się w podstawowym wymiarze: poniedziałek-piątek od 7.00 do 15.00. W okresie jesienno-zimowym możliwe dodatkowe nadgodziny i pracujące soboty. Wszystkie nadgodziny są dodatkowo płatne.

O nas

Firma "Megan" jest producentem roślinnych pokarmów dla gryzoni oraz ptaków. Na rynku nieprzerwanie od ponad 30 lat.