Oferta pracy

Pracownik produkcji

Zakład Farmaceutyczny Amara Sp. z o.o.

  • Półłanki 40, Bieżanów-Prokocim, Kraków, Stacyjna 5, Bieżanów-Prokocim, Kraków

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie produkcyjnym (przygotowanie pomieszczeń i urządzeń, obsługa maszyn i urządzeń)

  • sprawdzanie poprawności wydań towaru z magazynu

  • współpraca z pracownikami innych oddziałów

  • pakowanie wytworzonych produktów

  • prowadzenie bieżącej dokumentacji

  • przestrzeganie zasad GMP i BHP

  • dbanie o jakość produktu

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych czynności

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii kwartalnej

  • bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • pracę zmianową (6:00-14:00/14:00-21:30, nie pracujemy w godzinach nocnych! )

  • dofinansowanie do pakietu sportowego (karta FitProfit)

  • możliwość awansu w strukturach firmy

  • zniżki na produkty firmowe

  • ubezpieczenie grupowe

  • konkursy pracownicze

  • cykliczne szkolenia

  • świadczenia z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o .o. to prekursor polskiego przemysłu farmaceutycznego, producent substancji do receptury aptecznej, właściciel takich marek jak Amaderm, Rinozine, Laktomag, Trilac czy Cynkokrem. Firma została założona w 1994 roku i od tego czasu nieustannie dynamicznie się rozwija, dzięki czemu zapewnia stabilne warunki zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy