Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Galja spółka z o. o. s. k.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Ogłęczyzna 20a

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi produkcyjnych

  • W zależności od obszaru produkcyjnego, wykonywanie prac manualnych, okrawanie, wiercenie, kontrola jakości wytworzonych elementów, obsługa komputera i raportowanie, montaż, pakowanie

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • Chęć do pracy, rozwoju, nabywania nowych umiejętności oraz awansowania w strukturach firmy

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace

  • 3-miesieczny okres szkolenia

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

GALJA Sp. z o.o. sp.k. - Odlewnia ciśnieniowa ze stopu cynku i aluminium produkująca dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego i maszynowego

Dołącz do nas!

• Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy

• Proponujemy naszym nowym pracownikom stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o prace

• Doceniamy zaangażowanych pracowników

• Pracownicy wiążą się z nami na wiele lat

• Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku

Przewiń do profilu firmy