Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

ELFON BIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Półłanki 27A

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • praca przy produkcji urządzeń elektronicznych

  • uruchamianie urządzeń elektronicznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w montażu podzespołów elektronicznych

  • sumienność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Brylant Polskiej Gospodarki 2020, Dobra Marka 2020, Gazela Biznesu itp.

  • elastyczne, stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w rodzinnej atmosferze ponieważ znamy się od lat i stale rośniemy :)

  • pracę w stałych godzinach od 7:30 do 15:30 lub od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku w końcu nie samą pracą człowiek żyje ;)

  • szkolenie wprowadzające

  • współtworzenie i odpowiedzialność za sukces firmy

  • pyszną Włoską Kawę

  • barwny zespół osobowości

  • luźny dress code

  • bezpłatny parking dla Pracowników

  • wspólne celebrowanie uroczystości

  • komfortowe warunki pracy w nowym zakładzie produkcyjnym

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

CZY WIESZ, ŻE...

Wideodomofon ELFON GREON IP rozpoznaje mieszkańców swojego osiedla i otwiera drzwi bez użycia kodu czy klucza. Wyśle informacje o głosowaniu, czy spotkaniu Wspólnoty Mieszkaniowej, zapamięta odwiedzających i wysteruje inne urządzenia.

Takie i inne rzeczy robimy w ELFON!

Jeśli chcesz być jego częścią - ZAPRASZAMY :)

Firma ELFON jest polskim producentem systemów domofonowych, dla budownictwa mieszkaniowego. Produkty firmy znajdują się w prestiżowych inwestycjach czołowych firm Developerskich takich jak: Budimex, Bouygues Immobilier, Mota Engil, Atal, Green House Development, Develia, Murapol, Echo Investment, KG Group...

Kameralnie:

ELFON to zespół najlepszych z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie: inżynierów, programistów, elektroników i ludzi którzy znają się najlepiej na tym co robią, (często według swej własnej opinii :))

Nie jesteśmy koncernem, bo najlepszych z najlepszych jest po prostu niewiele ;) za to panuje u nas kreatywna, rodzinna atmosfera, dzięki której tworzymy rozwiązania w dziedzinie domofonów, które wyprzedzają rodzimą konkurencję i dzięki której posiadamy najlepszą ofertę domofonów dla inwestycji Deweloperskich.

Przewiń do profilu firmy