Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Drukarnia Papillon

3 8004 000 brutto / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 14:00:20:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Obrońców Modlina 9

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn Typu Krajarka lub Sztanc-Tygiel

  • wykonywanie zleceń

  • kontrola jakości wykonywanego zlecenia

  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyny

  • konserwacja maszyn

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn poligraficznych

  • mile widziana obsługa komputera

  • punktualność

  • rzetelność

  • dokładność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • praca z maszynami

  • możliwość rozwoju

  • rosnące wynagrodzenie wraz z stażem pracy

O nas

Drukarnia Papillon to prężnie rozwijająca się firma na rynku poligraficznym w Krakowie. Zajmujemy się drukiem offsetowym materiałów reklamowych i opakowaniowych takich jak: foldery, ulotki, plakaty, woblery, gazety, książki, czasopisma, opakowania, opakowania kaszerowane itd...