Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

Jobman Group Sp. z o.o.

20,50 brutto / godz.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • składanie, klejenie standów przy użyciu pistoletu na klej lub plotera klejowego

  • pakowanie gotowych standów na palety

  • towarowanie standu

Wymagania pracodawcy

  • zdolności manualne

  • pełnoletniość

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność

  • chęci do pracy

  • mile widziane osoby z uprawnieniami na wózki widłowe

Pracodawca oferuje

  • umowę zlecenie/umowę o pracę tymczasową

  • stawkę 20,50 ZŁ/H BRUTTO

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)

  • możliwość refundacji badań sanepidu

  • liczne konkursy dla pracowników z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród.

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Pracownik Fizyczny - Towarowanie Nowej Drogerii

Przewiń do profilu firmy