Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

8MERCH sp. z o.o.O firmie

2 500‐3 000 zł brutto / mies.
  • Powstańców 50
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

8MERCH sp. z o.o.

Powstańców 50

Kraków

Działająca od 2010 roku firma z branży muzyczno-produkcyjnej zatrudni specjalistę na stanowisko Magazynier-Pracownik Konfekcji.

Jeśli jesteś osobą sumienną, dokładną, samodzielną, zorganizowaną i umiesz zaplanować sobie pracę pod kątem wyznaczonych zadań - jesteś tym, kogo szukamy!

Obowiązki:

- konfekcjonowanie towarów
- kompletowanie oraz pakowanie zamówień
- wspomaganie procesu realizacji zamówień od klientów
- dbanie o porządek w magazynie
- prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie

- kontrola towarów - zostaniesz przeszkolona/-y w tym zakresie

- dbanie o prawidłowe składowanie towaru
- współpraca z innymi działami firmy

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty drogą telefoniczną. Gwarantujemy poufność złożonych ofert.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka 8Merch Spółka z o.o. Mamy siedzibę w Krakowie przy ul. Powstańców 50. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację.

Oczekujemy:

- dokładności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki
- dobrej organizacji pracy
- dyspozycyjności (praca na pełny etat)
- rzetelności
- łatwego przyswajania wiedzy
- punktualności
- znajomości obsługi komputera - Microsoft Office

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po trzymiesięcznym okresie próbnym wraz z pakietem prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczeniem grupowym) lub umowę-zlecenie
- szansę rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
- stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
- komfortowe warunki pracy w bezpiecznym, stale dezynfekowanym magazynie

Ogłoszenie archiwalne