Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

CERSANIT S.A. (IV) O firmie

  • Krasnystaw

    Krasnystaw, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie produkcji, działy techniczne, obsługa maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Gotowość do zmiany w systemie 4-brygadowym

  • Elastyczność, gotowość na zmiany

  • Jeżeli jesteś cudzoziemcem i posiadasz: Kartę pobytu z dostępem do rynku do pracy, aktywną przez 2 lata oraz zameldowanie na pobyt czasowy w Polsce to zachęcamy do złożenia aplikacji.

Dofinansowanie dowozów do pracy na trasach:

Surhów – Kraśniczyn – Siennica Różana – Krasnystaw

Borowica – Łopiennik Górny – Krasnystaw

Tarnogóra -Izbica – Dąbrowa- Wólka Orłowska – Krasnystaw

Chełm – Rejowiec Fabryczny – Krasnystaw

Gorzków Osada – Białka – Krasnystaw

Dowóz odbywa się we wszystkie dni robocze, weekendy i dni świąteczne