Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Pris-System sp. z o.o.

  • Krakowska 212, Krzeszowice
    Krzeszowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Krakowska 212

Krzeszowice

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja i przygotowanie elementów produkcyjnych

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Montaż manualny produktów gotowych

  • Montowanie drobnych elementów

  • Przygotowania elementów do produkcji

  • Nawiercanie otworów w profilach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dowolnej pracy technicznej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • Umiejętność używania prostych narzędzi produkcyjnych typu szlifierka, wiertarka

  • Zdolności manualne

  • Dokładność (nie szybkość) i wysoką jakość wykonywanej pracy

  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzję w wykonywaniu powierzonych czynności

  • Dbałość o powierzony sprzęt

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i dodatkowych uprawnień

  • Pracę jednozmianową

  • Wolne weekendy

  • Dostęp do bogato wyposażonych pomieszczeń socjalnych: szatni z prysznicami, pomieszczenia z możliwością podgrzania posiłków

  • Odzież roboczą i niezbędne środki ochrony

  • Nastawienie bardziej na jakość i dokładność niż tempo pracy

  • Dogodny dojazd komunikacją miejską

O nas

Pris-System jest dynamicznie rozwijającym się producentem w branży pojazdów szynowych. Głównym obszarem naszej działalności jest Polska i Europa.