Oferta pracy

Pracownik produkcji

MIELE TECHNIKA SP Z O OO firmie

  • Ksawerów, Polska
    Ksawerów (pow. pabianicki), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

MIELE TECHNIKA SP Z O O

Ksawerów

Ksawerów (pow. pabianicki)

Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

W związku z planowanym uruchomieniem drugiej zmiany produkcyjnej w fabryce Miele w Ksawerowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Wykonywanie czynności montażowych w procesie produkcyjnym na linii montażu końcowego, na linii montażu paneli sterujących oraz w obszarze produkcji wstępnej
  • Obsługa urządzeń mechanicznych wspomagających procesy produkcyjne
  • Kontrola jakościowa produktów
  • Uczestnictwo w działaniach usprawniających pracę

Kluczowe wymagania:

  • Sprawność manualna
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
  • Sumienność i zdyscyplinowanie
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Doświadczenie w pracy na produkcji o podobnej specyfice (mile widziane doświadczenie w branży AGD)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Niezbędne szkolenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do posiłków

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „aplikuj”

Place of work: | Type of employment: | Starting date:

Ogłoszenie archiwalne