Oferta pracy

Pracownik produkcji

MIELE TECHNIKA SP Z O OO firmie

MIELE TECHNIKA SP Z O O

Miele 4-6

Ksawerów (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności montażowych w procesie produkcyjnym na linii montażu końcowego, na linii montażu paneli sterujących oraz w obszarze produkcji wstępnej

  • Obsługa urządzeń mechanicznych wspomagających procesy produkcyjne

  • Kontrola jakościowa produktów

  • Uczestnictwo w działaniach usprawniających pracę

Nasze wymagania

  • Sprawność manualna

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności

  • Sumienność i zdyscyplinowanie

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Doświadczenie w pracy na produkcji o podobnej specyfice (mile widziane doświadczenie w branży AGD)

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Niezbędne szkolenia

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do posiłków

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

Przewiń do profilu firmy