Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji

MIELE TECHNIKA SP Z O OO firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

MIELE TECHNIKA SP Z O O

Miele 4-6

Ksawerów (pow. pabianicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności montażowych w procesie produkcyjnym na linii montażu końcowego, na linii montażu paneli sterujących oraz w obszarze produkcji wstępnej
  • Obsługa urządzeń mechanicznych wspomagających procesy produkcyjne
  • Kontrola jakościowa produktów
  • Uczestnictwo w działaniach usprawniających pracę

Nasze wymagania

  • Sprawność manualna
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
  • Sumienność i zdyscyplinowanie
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Doświadczenie w pracy na produkcji o podobnej specyfice (mile widziane doświadczenie w branży AGD)

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • System premiowy
  • Niezbędne szkolenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, transport pracowniczy
  • Podwyższony dodatek nocny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • transport pracowniczy

Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

Pracownik produkcji, Miele 4-6, Ksawerów (pow. pabianicki)