Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji książek

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

10 00012 500 brutto / mies.
  • Bad Hersfeld, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Prace pomocnicze przy produkcji książek

  • Bindowanie książek

  • Obsługa prostych maszyn/drukarek

  • Pakowanie

  • Inne prace pomocnicze na produkcji

Wymagania pracodawcy

  • Komunikatywna znajomość język niemieckiego (w przypadku par i grup: 1 os. w parze lub grupie)

  • Doświadczenie nie jest wymagane!

  • Oferta kierowana do osób mobilnych

  • Mile widziane również pary

  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do pracy zmianowej

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę na pełen etat (możliwość nadgodzin)

  • Stawka 13,00 EUR/h + dodatki (zarobki miesięczne po wszystkich potrąceniach na poziomie: ok. 1.500-1.700 EUR)

  • Od 1.10. stawka godzinowa 14 EUR/h + dodatki (zarobki miesięczne po wszystkich potrąceniach na poziomie: ok. 1.600-1.800 EUR na rękę)

  • Zakwaterowanie w pełni umeblowane i wyposażone + darmowy Internet

  • 100% płatne dni świąteczne wolne od pracy

  • Premia świąteczna oraz wakacyjna

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne.

Przewiń do profilu firmy