Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Amiblu Poland Sp. z o.o. z siedzibą w: Koksownicza 11, 41-300 Dąbrowa Górnicza (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji Kształtek

Amiblu Poland Sp. z o.o.

4 000 brutto / mies.
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Koksownicza 11

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • szlifowanie ręczne elementów kształtek pod nadzorem – obsługa ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz rolek elektrycznych;

  • cięcie i wiercenie ręczne pod nadzorem;

  • składanie gotowego elementu pod nadzorem – obsługa maszyny do kleju oraz narzędzi pomiarowych;

  • laminowanie pod nadzorem poskładanej kształtki zgodnie z dokumentacją – laminowanie ręczne oraz obsługa maszyny do laminowania;

  • wykonywanie prac wykończeniowych gotowej kształtki pod nadzorem – malowanie, montaż drabin lub innych dodatkowych elementów;

  • prowadzenie pod nadzorem prac z zakresu naprawy kształtek zgodnie z technologią korporacyjną;

  • transportowanie gotowych elementów i komponentów – obsługa wózka widłowego i/lub suwnicy;

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • wykształcenie zawodowe;

  • minimum rok doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej;

  • wyobraźnia przestrzenna;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • zdolności manualne;

  • dokładność;

  • umiejętność obsługi ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz pomiarowych;

  • gotowość do nauki;

Mile widziane

  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic i/lub wózków widłowych;

To oferujemy

  • umowa o pracę bez pośredników;

  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia;

  • stawka miesięczna 4000 zł brutto;

  • premia miesięczna do 15% wynagrodzenia zasadniczego – oparta na wskaźnikach grupowych i indywidualnych;

  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające;

  • dodatkowy płatny dzień wolny – Święto Pracownika Amiblu;

  • bonus 1000 zł brutto w Programie Poleceń Pracowniczych;

  • pakiet socjalny;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NW;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • Święto Pracownika Amiblu

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje