Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Zakład Opakowań Celmar Sp. z o.o.O firmie

2 800 brutto / mies.

Zakład Opakowań Celmar Sp. z o.o.

Płonki 222C

Kurów (pow. puławski)

Zakład Opakowań CELMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Płonkach, zatrudni pracowników.

Jesteśmy firmą zajmująca się produkcją folii i opakowań foliowych. Na rynku istniejemy już od 28 lat. W związku z dynamicznym wzrostem produkcji poszukujemy ludzi z pasja i zaangażowaniem na stanowiska produkcyjne.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie operatorów w ich codziennej pracy. Główne zadania to pomoc w zabezpieczeniu surowców do produkcji, zasyp granulatu do podajników, układanie wyrobu gotowego na palecie i inne prace pomocnicze.

Wymagania:

Wymagamy zaangażowania i profesjonalizmu w podejściu do obowiązków służbowych. Wykształcenie techniczne, zawodowe będzie dodatkowym atutem. Doświadczenie w zakresie obsługi maszyn do produkcji folii nie jest konieczne, niemniej będzie poważnym argumentem podczas podejmowania decyzji o zatrudnieniu.

Oferujemy:

Dla osób nie posiadających żadnej wiedzy i doświadczenia w zakresie produkcji oferujemy przyuczenie do zawodu.

Po okresie próbnym oraz po przeszkoleniu istnieje możliwość zatrudnienia w charakterze operatora.

Praca odbywa się w systemie zmianowym, oferujemy zatrudnienie na pełny etat oraz umowę o pracę.

Oferujemy wynagrodzenie 2.800 zł brutto miesięcznie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

lub osobiście w siedzibie firmy.

Zakład Opakowań CELMAR Sp. z o.o.
Płonki 222c, 24-170 Kurów
Tel. 606 140 962

Ogłoszenie archiwalne