Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

Sirmax Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kutno

    Kutno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja produkcji zgodnie z planami produkcyjnymi,

  • Przygotowanie i dozowanie poszczególnych substancji i dodatków,

  • Ustawianie parametrów maszyny zgodnie ze specyfikacją produktu,

  • Kontrola jakości oraz ilości wytwarzanego produktu,

  • Kontrolowanie zawartości materiału w silosach niezbędnych do wytworzenia produktu gotowego,

  • Obsługa skanerów w systemie SAP,

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na naprawy, konserwację oraz modernizację urządzeń technicznych,

  • Aktualizacja dokumentacji produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień UDT na wózki widłowe,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych,

  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,

  • Premie kwartalne,

  • Atrakcyjną stawkę dodatku za godziny nocne oraz nadgodziny,

  • Prywatne ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne),

  • Możliwość rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • konkurencyjne wnagrodzenie