Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

UMA Investments sp.z o.o.O firmie

  • Wschodnia 3, Kutno
    Kutno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

UMA Investments sp.z o.o.

Wschodnia 3

Kutno

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie powierzonych obowiązków w sposób zgodny z zasadami BHP i Ochrony Środowiska

  • Obsługa maszyny i urządzeń w obszarze produkcyjnym (czyszczenie, regulacje, serwis)

  • Dbanie o wysoką jakość produktów

  • Codzienne raportowanie i dostarczanie wyników

  • Odpowiedzialność za maszynę i obszar produkcyjny

  • Zachowanie wysokich standardów w miejscu pracy

  • Udział w szkoleniach i rozwijanie swoich umiejętności

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad GMP i GHP

  • Rozwinięte umiejętności techniczne

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Gotowość do pracy zmianowej (8h ruch ciągły) w systemie pięciobrygadowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatek paliwowy, stołówka)

  • Pracę w dynamicznym środowisku w jednej z największych międzynarodowych korporacji

  • Duże możliwości rozwoju oraz poznania nowoczesnych technologii

  • Atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Firma Kellogg jest największym na świecie producentem płatków śniadaniowych, jak również drugim pod względem wielkości wytwórcą słonych przekąsek, w tym producentem marki Pringles. W związku z rozwojem fabryki Pringles w Kutnie poszukujemy pracowników.

Przewiń do profilu firmy