Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji

UMA Investments sp.z o.o.O firmie

  • Kutno, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

UMA Investments sp.z o.o.

Wschodnia 3

Kutno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie powierzonych obowiązków w sposób zgodny z zasadami BHP i Ochrony Środowiska
  • Obsługa maszyny i urządzeń w obszarze produkcyjnym (czyszczenie, regulacje, serwis)
  • Dbanie o wysoką jakość produktów
  • Codzienne raportowanie i dostarczanie wyników
  • Odpowiedzialność za maszynę i obszar produkcyjny
  • Zachowanie wysokich standardów w miejscu pracy
  • Udział w szkoleniach i rozwijanie swoich umiejętności

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad GMP i GHP
  • Rozwinięte umiejętności techniczne
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do pracy zmianowej (8h ruch ciągły) w systemie pięciobrygadowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatek paliwowy, stołówka)
  • Pracę w dynamicznym środowisku w jednej z największych międzynarodowych korporacji
  • Duże możliwości rozwoju oraz poznania nowoczesnych technologii
  • Atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Firma Kellogg jest największym na świecie producentem płatków śniadaniowych, jak również drugim pod względem wielkości wytwórcą słonych przekąsek, w tym producentem marki Pringles. W związku z rozwojem fabryki Pringles w Kutnie poszukujemy pracowników.

Pracownik Produkcji, Wschodnia 3, Kutno