Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • Kutno, łódzkie
  • Specjalista
  • 06.11.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Kellogg  jest największym na świecie producentem płatków śniadaniowych, jak również drugim pod względem wielkości wytwórcą słonych przekąsek, w tym producentem marki Pringles.

    W związku z rozwojem fabryki Pringles w Kutnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kutno

    Zadania:

    • Wykonywanie powierzonych obowiązków z sposób zgodny z zasadami BHP i Ochrony Środowiska
    • Obsługa maszyny i urządzeń w obszarze produkcyjnym (czyszczenie, regulacje, serwis)
    • Dbanie o wysoką jakość produktów
    • Codzienne raportowanie i dostarczanie wyników
    • Odpowiedzialność za maszynę i obszar produkcyjny
    • Zachowanie wysokich standardów w miejscu pracy
    • Udział w szkoleniach i rozwijanie swoich umiejętności

    Wymagania:

    • Znajomość zasad GMP i GHP
    • Rozwinięte umiejętności techniczne
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera
    • Gotowość do pracy zmianowej (8h ruch ciągły) w systemie pięciobrygadowym
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Komunikatywna znajomość j.angielskiego – mile widziane

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatek paliwowy, stołówka)
    • Pracę w dynamicznym środowisku w jednej z największych międzynarodowych korporacji
    • Duże możliwości rozwoju oraz poznania nowoczesnych technologii
    • Atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że UMA Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie (99-300) przy ul. Wschodniej 3 („Spółka”) jest Administratorem Państwa danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”).

    Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie:
    • przepisów prawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także w celach związanych z zatrudnieniem, jeśli zostanie nawiązany stosunek pracy tj. w celach niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem ewentualnej umowy o pracę i ewentualnej realizacją tej umowy (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. b) RODO), a także w celu realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa np. regulujących proces zatrudniania pracowników (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. c) RODO).
    • zgody w przypadku (i) innych danych osobowych niż te, których Spółka może wymagać w celu rekrutacji na podstawie przepisów prawa lub (ii) gdy Spółka przetwarza Państwa dane osobowe w związku z innymi postępowaniami rekrutacyjnymi, niż to w ramach którego przekazali Państwo swoje pierwsze zgłoszenie (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). W powyższych przypadkach oraz w innych przypadkach, gdy Spółka prosi Państwa o zgodę na przetwarzanie danych i wyrazili Państwo dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych, Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach wskazanych w zgodzie. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W przypadkach gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, zostaną Państwo poinformowani o skutkach nieudzielenia lub wycofania zgody.

    W przypadkach i na zasadach określonych w przepisach o ochronie danych osobowych mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do przenoszenia danych. Niezależnie od powyższego, przysługuje również Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, tzn. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Dostarczanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do celów rekrutacji i związanych z nią dalszych działań.

    W zależności od okoliczności Państwa dane mogą zostać przekazane innym podmiotom, a w szczególności:
    • spółkom powiązanym;
    • zewnętrznym usługodawcom (w tym dostawcom usług IT, drukarniom, agencjom rekrutacyjnym, agencjom ochrony, podmiotom świadczącym usługi medyczne);
    • innym podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Spółki na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych;
    • księgowym, prawnikom, audytorom/rewidentom, sądom, organom administracji lub innym podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa.