Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji / laminiarz

  • Rudkøbing, Dania
  • Pracownik fizyczny
  • 03.10.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr 5437). Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 12 lat.

    Aktualnie dla naszego klienta z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rudkøbing
    L-pp/10.18/ DK

    Zakres obowiązków:

    Produkcja łopat do turbin wiatrowych: budowa form, cięcie i nakładanie włókna szklanego, woskowanie form i nakładanie żelkotu, przygotowanie odlewów, szlifowanie i malowanie elementów.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • rozpoczęcie pracy od zaraz – system rotacyjny (3-1),
    • pracy w godzinach nadliczbowych ,
    • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
    • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
    • opieka polskojęzycznego koordynatora,
    • wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,
    • pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt potrącany z wynagrodzenia),
    • 12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny.

    Oczekujemy:

    • udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku np.: jako pracownik produkcji przy laminowaniu (min 1 rok),
    • dyspozycyjności do rozpoczęcia pracy od 15.10.2018,
    • kumunikatywna znajomośc języka angielskiego.

    Wymagane dokumenty:

    • CV
    • Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy , referencje itp.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego L-pp/10.18/ DK za pomocą przycisku:

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Oferta dotyczy pracy za granicą.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

    bottom