Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Caribacho z siedzibą w: Łasku, (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: .
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Jarosław Knop PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE CARIBACHO

23,00 brutto / godz.
  • Łask

    Łask, łódzkie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • montowanie urządzeń elektrotechnicznych

  • praca fizyczna, siedząca, nie przy taśmie

Nasze wymagania

  • zainteresowania związane z tworzeniem urządzeń

  • umiejętność obsługi narzędzi

  • chęć do pracy w elastycznych godzinach

  • nie wymagamy uprawnień!

To oferujemy

  • wynagrodzenia - 23 zł brutto / 1h

  • praca w małej firmie w Łasku

  • praca stacjonarna, na zmiany,

  • zmienne zadania - praca nienużąca

  • elastyczne godziny pracy (do ustalenia)

  • praca fizyczna z narzędziami - każdy ma swoje stanowisko pracy, nie przy taśmie

  • elastyczny wymiar pracy (etat, pół etatu, praca dodatkowa)

  • możliwość wypracowania płatnych nadgodzin

O nas

Firma produkcyjna zajmująca się montażem urządzeń elektrotechnicznych.