Pracownik produkcji

  • Łaziska Górne, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 23.10.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 22.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łaziska Górne
    Nr ref:BPL/09/18

    Opis stanowiska:

    • Praca w firmie zajmującej się produkcją plastikowych skrzynek i pojemników.
    • Realizowanie zadań zgodnie z planami produkcyjnymi.
    • Sprawdzanie jakości produktów.
    • Sortowanie, układanie pojemników.
    • Prace porządkowe oraz pomocnicze na produkcji.

    Wymagania:

    • Zdolności manualne, dobry wzrok.
    • Precyzja i dokładność.
    • Zaangażowanie.
    • Mile widziane doświadczenie na produkcji.

    Oferujemy:

    • Pracę w systemie zmianowym.
    • Możliwość rozwoju.
    • Miłą atmosferę w pracy.

    Dodatkowe informacje:

    • Praca od zaraz.
    • Kontakt telefoniczny:  735-955-643
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.