Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Cynk-Mal S.A.

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem produkcji

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i infrastruktury

  • kontrola materiałów i wyrobów

  • prowadzenie prawidłowych lokalizacji magazynowych

Nasze wymagania

  • motywacji do pracy,

  • efektywności,

  • sprawności organizacyjnej,

  • współpracy wewnątrzfirmowej.

  • Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie w branży przemysłowej,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • uprawnienia do obsługi suwnic,

  • uprawnienia spawaczy.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • możliwość przyuczenia do pracy (nie wymagamy doświadczenia)

  • finansowanie kursów i szkoleń

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • możliwość wieloletniego zatrudnienia i rozwoju zawodowego

O nas

Cynk-Mal S.A. - producent i dystrybutor wyrobów ocynkowanych ogniowo.

Przedsiębiorstwo Cynk-Mal S.A. istnieje na rynku od kwietnia 1993 r. Od roku 1995 siedziba firmy, zakład produkcyjny oraz magazyny mieszczą się w Legnicy przy ul. Pątnowskiej 48.