Ta oferta pracy jest nieaktualna od 200 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • Liberec, Kvasiny, Mlada Boleslav, Bor koło Pilzna, Międzyrzecze Wołoskie koło Ostrawy, Czechy
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Certyfikowana agencja pracy (nr 10965) Persona-Direktservice Sp. z o. o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, dla firm czeskich z branży automotive poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Pracownik Produkcji - Czechy
    Miejsce pracy: Liberec, Kvasiny, Mlada Boleslav, Bor koło Pilzna, Międzyrzecze Wołoskie koło Ostrawy
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    WOLNE WAKATY - JUŻ OD 02.01.2018! WYŚLIJ CV TERAZ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA LISTĘ.

    Obowiązki:

    • praca na produkcji części samochodowych
    • drobny montaż i kompletowanie elementów

    Wymagania:

    • sprawność manualna
    • dobra kondycja fizyczna umożliwająca pracę w pozycji stojącej przy liniach produkcyjnych
    • gotowość do samodzielnego przyjazdu do Czech

    Nie wymagamy doświadczenia!

    Nie wymagamy znajomości języka obcego!

    Oferujemy:

    • czeską umowa o pracę na 1 rok czasu z możilwością przedłużenia
    • wynagrodzenie od 2.800 do 3900 zł netto/m-c (w zależności od lokalizacji miejsca pracy)
    • możliwość pracy w nadgodzinach
    • dodatki za pracę w godzinach popołudniowych i nocnych
    • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym (darmowe lub za niską dopłatą)
    • darmowe szkolenia wdrażające do pracy
    • opiekę koordynatora na miejscu

    W wybranych lokalizacjach istnieje możliwość pracy dla par!

    CV wyślij poprzez przycisk APLIKUJ.

    Daj znać znajomym, możliwe wspólne zakwaterowanie!

    W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel: 792-488-288.
    (biuro czynne od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 17:00).

    Administratorem danych osobowych jest Persona-Direktservice Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyjaźni 34F we Wrocławiu, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 10965). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

    top