Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji - Lider

Beyster Sp. z o.o., sp.kO firmie

3 500 brutto / mies.
  • 25C
    Śmiałowice (pow. świdnicki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Beyster Sp. z o.o., sp.k

25C

Śmiałowice (pow. świdnicki)

Firma Beyster funkcjonuje na rynku od 25 lat. Jesteśmy producentem wyrobów do grillowania oraz ogrzewania. Nasze produkty sprzedawane są do ponad 50 krajów na całym świecie. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Terminowa realizacja zadań produkcyjnych wyznaczonych przez przełożonego.
  • Właściwe pakowanie i znakowanie produktu.
  • Kontrola wizualna pakowanego produktu.
  • Sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją.
  • Dbanie o czystość obsługiwanego odcinka linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Chęć do pracy
  • Dokładność i sumienność
  • Asertywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premię uznaniową
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość awansu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne